Pasje Bet

  • Strona główna
  • Rękodzieło
  • Co słychać w ogrodzie
  • Kulinarne inspiracje
  • Twoje pasje
  • Mój świat
  • Podróże

Rękodzieło


  • Filcowanie - to takie proste...
  • Decoupage - technika znana od lat 
  • Woreczki zapachowe z lawendą - decoupage na tkaninie
  • Powertex - efekt kamienia 
  • Decoupage dla początkujących 
  • Wielkanocne inspiracje - pisanki z filcu 
  • Szybki kursik wykonania filcowych pisanek 
  • Metamorfoza babcinej szafki 
  • Naszyjnik z filcu  
  • Wakacyjna skarbonka. Decoupage - nie taki diabeł straszny :) 
  • Kolorowe torebki z filcu 
  • Dekoracyjne talerze - technika decoupage 
  • Jesienne wiankowanie u Joli z Wrocławia 
  • Jesienny wianek na zewnętrzne drzwi 
  • Korale z filcu inspirowane jesiennymi barwami 
  • Pachnący wieniec adwentowy 
  • Świąteczny łańcuch 
  • Zmiana jesiennego wianka na świąteczny 
  • Styl skandynawski w robótkach ręcznych 
  • Odważna czerwień - filcowa broszka 
  • Pokochać magię filcowania 
  • Filcowa biżuteria - c.d. odważnej czerwieni 
  • Wianek do salonu 
  • Wielkanocne niespodzianki 
  • Wiosenny wianek na drzwi 
  • Wianek letni 
  • Jesienny wianek - wersja ekspresowa 
  • Gustowne koraliki na jesień 
  • Filcowa torebka z turkusowymi dodatkami 
  • Fioletowe koraliki z filcu 
  • Wianek przedwiosenny
  • Filcowanie to świetna zabawa 
  • Wielkanocne inspiracje - technika Powertex 


Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Translate

_____________________

_____________________

O mnie


Zodiakalna ryba - osoba wrażliwa, romantyczka, poszukująca stale nowych inspiracji...
Lubię podróżować, poznawać interesujących ludzi, smakować dobrą kuchnię...
Kocham swoją pracę - jestem nauczycielką w klasach I-III. Prowadziłam zajęcia dla dzieci uzdolnionych artystycznie.
Niektórzy mówią o mnie "niepoprawna optymistka", ja zaś uważam, że jestem spełnioną marzycielką.
Życzę Wam, abyście się czuli w życiu spełnieni oraz szczęśliwi.

Pamiętajcie:

"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia..."

Paulo Coelho


Chciałam podziękować całej swojej rodzinie: mężowi, córkom oraz synowi za ogromne wsparcie jakiego mi udzielają podczas tworzenia bloga Pasje Bet.


Jeżeli zaciekawi Cię mój świat -
zapraszam ponownie :)



Beata Oślizło

Kliknij w zdjęcie - zainspiruj się...

Kliknij w zdjęcie - zainspiruj się...

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________
Wszystkie zdjęcia,
które prezentuję na blogu
są mojego autorstwa.
Nie zezwalam na ich kopiowanie,
ani rozpowszechnianie
bez mojej zgody.

Propozycje z rękodzieła
niech będą inspiracją
do wykonania własnych,
twórczych prac.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować podaję mój adres e-mail:
beataoslizlo@gmail.com.

Odwiedziny

_____________________

_____________________

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2019 (3)
    • ▼  września (1)
      • Jarmark staroci na granicy w Chałupkach
    • ►  maja (2)
  • ►  2018 (6)
    • ►  listopada (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (2)
  • ►  2017 (16)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (36)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (2)
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (5)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2015 (74)
    • ►  grudnia (6)
    • ►  listopada (6)
    • ►  października (5)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (7)
    • ►  marca (8)
    • ►  lutego (7)
    • ►  stycznia (9)

Tu zaglądam

  • Robótki Tereski
    Kapcie i zakładki.
  • ANNEN LUONTOPÄIVÄKIRJA nature diary
    HYVÄÄ VIIKONLOPPUA! Have a nice weekend!
  • NitkaDesign
    Jesienna kawka w ogrodzie:-)
  • Utkane z pasji
    Tęsknię
  • ogród moich marzeń
    Ogród Marzeń w konkursie - Turystyczne Skarby Małopolski.
  • Green Canoe
    DO KAWY #137 – kino, lektura, pasja
  • "Świat piękny i bardzo różny..."
    Konkurs na Pierogi - Święto Pstrąga...
  • to co mam w głowie...
    25 rocznica
  • Moje Niebo- Mój Ogród
    To już nie lato...
  • miłe rzeczy: Ogrodowe impresje
    Zawieszone między niebem, a ziemią - Meteory
  • Klimaty Agness
    Ogród ostatnich dni lata
  • Stare Pianino-Decoupage
    Jesienna motywacja?
  • Szkiełkiem, okiem i sercem
    Malownicze ogrody wilanowskie
  • tu mieszka miłośc
    PIÓRKO NA TACY:)
  • Home Fragrance
    Suplement na jesienne chłody
  • Przyroda to co lubię
    Turawa i okolice
  • Mój własny świat
    2107 - Lawendowy chustecznik
  • Agatek Mix
    Wrzesień...
  • Waniliowy, Lawendowy, Biały...
    Jesiennie i pięknie.
  • Fotografia moja pasja
    56 Mużakowski Park
  • Pięć pór roku
    "K"- jak kochane konwalie i królewskie ketmie.
  • Królowa Karo
    Nie myj mięsa – to niebezpieczne!
  • Proste Potrawy
    Dżem z winogron i węgierek
  • Pasje Bet
    Jarmark staroci na granicy w Chałupkach
  • Naturalnie i zdrowo
  • Skrawek tęczy
    Poduszki z laleczkami
  • moje papierowe hobby
    Rubinowe gody
  • Dieta Moja Pasja
    Naleśniki z serem i sosem malinowym, nie tylko na deser.
  • Domogród
    Najlepsza pasta z jaj i łososia prosty przepis
  • Rękodzieło przy kawie
  • Dłubanki Beaty
    Lublin - zwiedzałam i się dobrze bawiłam, Puławy pałac
  • Jak po nitce dojść do kłębka
    Sznurkowa torba
  • Dookola-swiata
    Cannes w jeden dzień - Co zobaczyć?
  • world by Holly
    Jak często publikować nowe treści-posty na blogu?
  • Nowele Domowe
    Czekałam na Ciebie Magdalena Krauze Recenzja
  • Składzik zapomnianych marzeń
    Wracam z miską
  • My kobiety
    Białe w czarne kropeczki
  • Sandrynka - hand made
    Ziarnuszki - tworzą się, tworzą, tworzą...
  • Chwile Wytchnienia
    WAKACJE...
  • Przytulny Dom
    Co nam umila jesienne wieczory? Ciepłe światło lampy
  • Barwy Ogrodu
  • Syndrom Kury Domowej
    Wrzosowisko w ogrodzie
  • W mojej kosmetyczce
    Little Cook / warsztaty kulinarne w Małopolsce dla szkół i przedszkoli
  • Portki na szelkach
    Ulotne chwile ... jak motyle
  • Groszki i róże...
    Wszystkie barwy późnego lata, czyli Florentynowe rozważania o kolorach;-) Florystyczna Szkółka Florentyny, kolejna odsłona.
  • Ogród przydomowy
    PROJEKT WARZYWNIK - ZBIÓR PLONU I PORZĄDKI
  • Moje małe szczęścia
    O starym u progu nowego
  • bałaganik eve-jank
    Skrzyneczka,foczka,dynie i Gotując dla Picassa
  • ~Kolory w ogrodzie~
    Kapturka
  • Moje pasje. Kuchnia i ogród.
    Lato, lato i ...prawie po lecie
  • Arcadia
    Jak się nie poddać? O księżniczce-wojowniczce
  • Wciąż głodna życia....
    "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych ":)
  • Wycinanki - wyklejanki
    Ozdoby butelkowe
  • Stworzyć pasję
    NIE TYLKO OD ŚWIĘTA...
  • Edukacja Medialna CanBe
    Smarfonowi zombie są wśród nas. Strzeżmy się!
  • apuni - moje hobby - rękodzieło
    Warsztaty tworzenia kolczyków z miedzi
  • my shabby my dream
    Balkon po zmroku... :-)
  • moje krzaki, ptaki i inne dziwaki
    Co piszczy w naszych krzakach
  • W domu u Miki
    TARASOWE LOVE
  • Reminiscencje
    Czas
  • Relaksujący ogród i dom...
    Różaneczniki, róże, bukszpany moi ulubieńcy
  • Artesania-rękodzieło
    Len na lato.
  • ROBÓTKI SZYDEŁKOWE DONI
    Serwetki, serweteczki
  • Budujemy hierarchię wartości z udziałem miłości.
  • Pod niebem szerokim
    Moje bzy
  • W zielonym domku
    rzadziej się już nie da
  • dom z moich marzeń
    Święta tuż tuż, na zające, kurki i mazurki czas już... 😉
  • Wietrzyk w ogrodzie
    ŻYCZĘ CI...
  • Ogród i ja
    !!!
  • RÓŻANA PRACOWNIA WANDY
    KRYSZTAŁOWA WIOSNA I MNÓSTWO PRACY...
  • KatieSew
    Szydełkowe podkładki
  • Zimozielony ogród
  • Szydełeczko i nie tylko
    6 urodziny bloga i podsumowanie
  • Skrajem dróg. Inki Wspominki
    KAZIUKI W GRODNIE 2019
  • Mysia norka
    O krok dalej...
  • Zielone Wzgórze Mon Art
    Witam...
  • Lawendowy zagajnik- troszkę o.....
    Manufaktura Porcelany w Błotnicy koło Złotego Stoku
  • Jagodowy zagajnik
    Pokrowce na kanapy .
  • Robótka
    Robótka 2018 - Podsumowanie
  • Szału nie ma!
    Moje serce pękło .........
  • MOJA PRZYSTAŃ
    WŁASNE ETYKIETY
  • EdiPassione
    Wesołych Świąt
  • czas oscrapowany
    Moja pracownia jest tam, gdzie ja jestem.
  • Przestrzenią karmię serce
    Poleski Park Narodowy
  • zadbana mama;)
    Targi Baby Time w Łodzi 26-27.05.2018
  • mój dom - moja przystań
    To i owo
  • Uwielbiam czarowac w domu....
    Nasz domek z werandą ;)
  • oczy otwieram
    "O czym szumią drzewa" Peter Wohlleben
  • maneruki
    Ciasto jogurtowe
  • Niebieska chata
    dzień dobry, cześć i czołem :) hi and hello :)
  • Moj mały art świat
    Radosnych świąt
  • Niespełniony Artysta
    Wesoło i radośnie
  • Zielenie
    Plebiscyt na Kobietę z pasją 2017
  • U Iwonki w ogródku
    Kamienne murki w moim ogrodzie.
  • Handmade-kursy ,wzory ,tutoriale
    Wielkanocna ozdoba-pisanka
  • Homemaking is hot!
    Lustra z pracowni Dekoforma w domach i restauracjach naszych klientów
  • Wrzosowy strych
  • Kwiatowa 22
    Dom ze snów
  • mylookbeauty
    Jaglano-kokosowy deser, bez glutenu.
  • Las Sosnowy
    Takie to oczywiste...
  • Las Sosnowy
    Takie to oczywiste...
  • Kobiece Pasje-Art.
    Sowy lawendowe
  • Lniany Zaułek-soft white
    Wrenisaż... i po....
  • Marzeniami malowane
    Tęsknota
  • WANDERLUST
    La Alberca
  • Nostalgiczny Zakątek
    Sesja w ogrodzie ...
  • wszystko i nic
    Kartki
  • U matiny
    Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim
  • Tak Poprostu Dom
    Cisza...i przerwa:)
  • simply about home
    Chleb z Vermont na zakwasie
  • bluszczem oplątane
    Rowerowe stroiki i książka na długi weekend
  • TERAZ JESTEM TYLKO TUTAJ-Wanda
    SMACZNY GRILL-bo maj tuż tuż...
  • moja art-terapia, czyli o...
    POSWIATECZNIE.., czyli o kroliczym rozroscie...
  • kotbury
    Wesołych świąt !
  • I wyszło szydło z worka...
    Chustecznik w czarnobiałe-kwiaty
  • Home by Dora
    Choinki nie będzie.
  • Plantacja pozytywnych myśli
    Będzie nowa Plantacja
  • m♥je SzTuKoWAniE
    Pełnia życia...
  • marzę, więc jestem
    {Idzie nowe}
  • white thread
    Zima
  • W środku życia
    Droga do Piękna
  • The Feelings In Me
    Pierogi z gęsiną
  • Zacisze Kokos-Anki
    Jesień w kolorze wrzosów i baby boo
  • Potrzeba dziargania
    Bawełniane osłonki
  • Sowizdrzał Świętokrzyski
    Pamiętajcie o ogrodach
  • Kobieta po czterdziestce
    Fajne Wnętrze na swoim, zapraszam na nową stronę
  • Sekrety naszego piękna
    Bananowo-owsiane placuszki z malinami i lodami.
  • U Pani Ali marzenia się spełniają
    Sówki i ptaszki rządzą
  • Kolory moich pasji
    Majowy weekend w Siedmiu Ogrodach
  • Wszystko to co kocham ...
    WYPRZEDAŻ DOMOWA - tasiemki , taśmy , zygzaki
  • Kolory ogrodu.
    Wstydliwie.
  • Shabby Shop
    Mój debiut - króliczki Tilda
  • Papieromania Klaudia Bojdo
    Zaproszenia na urodzinki dla kogoś specjalnego!
  • moje szczęścia
    Powielkanocnie
  • Ogrody i mój mały kawałek świata...w ogrodzie Any
    Pierwszy dzień wiosny...
  • Filc-owanie Agulli
    wielkanocna ozdoba ...
  • Kolorowe Zacisze
    Maszyna znów na pełnych obrotach
  • U Brydzi
    Lepiej późno niż wcale ;)
  • Królowa Karo
    Do widzenia! Do zobaczenia!
  • PRZYSTAŃ
    wwwwwwwwwwwwwwwwww
  • KRAINA MARZEŃ -RÓŻA
    CUDOWNE JEZIORO HAŃCZA
  • HandMade
    Żakardowe, grube, wełniane skarpety:)
  • Sielski Domek
    Ptasie trele
  • April gotuje
    Pasztet z soczewicy
  • projekt burgund
    Odkrywaj piękno
  • Moje fotografie
    Słońce
  • W moim ogródeczku
    UWAGA - BLOG DO USUNIĘCIA!
  • Ogród z fantazją
    W miejskim ogrodzie jak w lesie...
  • Pracownia Patrycji
    Decoupage
  • Odkryte pasje..
    Fajne prezenty ktoś dostał...:)
  • Weniger ist mehr - Mniej jest więcej
    Wigilia 2013
  • jasminek
    blow balls - dmuchawce
  • Moje inspiracje
    Dyniowe inspiracje.
  • W DOLINIE PIĘKNA
    ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA PROSZĘ;)!
Pokaż 25 Pokaż wszystko

Popularne posty

  • Powertex - efekt kamienia
  • Grillo - wędzarnia ze starej cegły
  • Testujemy zbiorniki na deszczówkę
  • Jesienny wianek - wersja ekspresowa
  • Wiosenny wianek na drzwi
  • Kapliczka w ogrodzie
  • Udany weekend w Karkonoszach
  • Migawki wiosennego ogrodu...
  • Czy jesień zawsze musi być smutna...
  • Wiosenna wizyta w Ogrodach Kapias

_____________________

"W każdym dniu ukryte są cuda.
Nawet ich wszystkich wyliczyć
nie jesteśmy w stanie.
Kto potrafi cieszyć się małymi sprawami,
mieszka w ogrodzie pełnym wrażeń.
Radość z małych cudów:
z tym kluczem możesz zawsze
i wszędzie być szczęśliwy!"

"Szczęście i przyjaźń tkwią tam,
gdzie ludzie są wrażliwi,
łagodni i delikatni w słowach
i wzajemnych kontaktach"

"Na pojednanie
nigdy nie jest za późno,
bo nigdy nie jest za późno,
aby kochać,
ani też nigdy nie jest za późno,
by być szczęśliwym."

"Człowiek jest szczęśliwy wtedy,
kiedy nie ugania się za szczęściem
jak za motylem,
lecz jest wdzięczny za wszystko,
co dostaje."

Phil Bosmans

Ogrodowe migawki

Ogrodowe migawki

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

_____________________

Moje osiągnięcia

Moje osiągnięcia

...

...

...

...

Mój pierwszy wianek

Mój pierwszy wianek

Wianek jesienny

Wianek jesienny

Wianek świąteczny

Wianek świąteczny

Wianek do salonu

Wianek do salonu

Wianek przedwiosenny

Wianek przedwiosenny

Wianek wiosenny

Wianek wiosenny

Wianek letni

Wianek letni

Wianek jesienny - ekspresowy

Wianek jesienny - ekspresowy

Robótka 2015

Robótka 2015

Robótka 2016

Robótka 2016

Robótka 2017

Robótka 2017

Robótka 2018

Robótka 2018

Wyróżnienie od Agness

Wyróżnienie od Agness

Wygrałam warsztatowe candy

Wygrałam warsztatowe candy

Odgadłam zagadkę Basi

Odgadłam zagadkę Basi

Wyróżnienie od Marii

Wyróżnienie od Marii

Moje szczęście u Ani :)

Moje szczęście u Ani :)

Odgadłam zagadkę Dusi

Odgadłam zagadkę Dusi

Wyróżnienie od Jagi

Wyróżnienie od Jagi

Wyróżnienie od Martity

Wyróżnienie od Martity
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.